Hasta Çocuk Karyolası

Hasta Çocuk Karyolası

Sağlık kuruluşlarında hem hastaların daha rahat edebilmesi için, hem de sağlık personelinin teşhis- tedavi aşamalarında daha kolay çalışabilmesi için uygun medikal ürünler çok önemlidir. Çocuk bölümlerinde hasta çocuk karyolası kullanımı büyük bir gerekliliktir. Doktor odalarında, müşahede alanlarında bu tip karyolalar tercih edilebilir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

İki Ayarlı Hasta Karyolası

Metal korkuluklara ve melamin başlığa sahip iki ayarlı hasta çocuk karyolası modelleri, sırt kısmı mekanik bir dişli ile hareket edebilme özelliğine sahiptir. 78* 178* H 52 cm boyutlarında olan hasta çocuk karyolası dayanıklı metal yatma yüzeyi ile oldukça kullanışlı bir üründür. Tekerlek kısmında ise ithal ve çapraz olan tasarımları ile hasta bebek karyolası kilitlenebilir olmasının yanında plastik yapıda olması ile de kurumların farklı alanlarında ihtiyaç olduğunda kolay bir şekilde sevk edilebiliyor. Bu modeller hasta bebek karyolası olarak kullanılabilmektedir. Hastanelerin yenidoğan ünitelerinde de yenidoğan yatağı tercih ediliyor. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Elektrostatik Toz Boyalı Metal Aksamlar

Karyolalar elektrostatik toz boyalı olan metal aksamları ile uzun yıllar boyunca eskimeden kullanılabilmektedir. Paslanma gibi sorunlar oluşmadığından hasta bebek karyolası aynı kalite ile uzunca yıllar boyunca kullanılabiliyor. Ayrıca yüksekliği ayarlanabilir serum askıları bulunan bu yenidoğan yatağı modelleri fonksiyonel özellikleri ile de oldukça kullanışlı ürünlerdir. Uygun yatak seçimleri ile her alanda kullanılabilen bu modellerde metal korkulukların ayarlanabilir olması farklı durumlarda kolaylık sağlayacaktır. Özellikle bebeklerin tedavi sonrasında daha güvenli bir şekilde yatış yapmaları yenidoğan yatağı ile sağlanabilir. Yataktan alırken indirilebilen korkuluklar sayesinde hastalar çok daha güvenli bir şekilde tedavilerini olabileceklerdir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.