Elektrikli ve Motorlu Hasta Karyola

Acbed Medical Elektrikli ve Motorlu Hasta Karyola Yatakları

2 Motorlu Hasta Karyola Yatakları

Acbed medical 2 motorlu hasta karyolası ve Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları motor sayısından da anlaşılacağı gibi iki motoru bulunan Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının hepsini birden 2 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları kategorisi altında toplayabiliriz. 2 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının ana özelliği baş ve ayak kısımlarının kaldırılıp indirilmesi özelliğidir. Elektrikli Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının en basit modeli ne kadar tek motorluları olsa’ da bunlar rağbet görmemektedir. Nerdeyse aynı fiyata mal edilen ve Acbed medikal hasta karyolası ve hasta yatağında en basit modeli olan 2 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatağı çeşitleridir. Hastaların oturma pozisyonlandırması hareketli Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatağı modelleri ile rahat bir şekilde yapılmaktadır. Hastayı oturur pozisyona getirerek, yemek yeme, kitap okuma, dinlenme ve televizyon izleme gibi sosyal aktivitelerini rahat yapması sağlanabilmektedir. Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatağının baş kısmının kaldırılıp indirilmesiyle hareketsiz kalan bel kısmına da fizik tedavi uygulanmış olmaktadır. Aynı şekilde ayak kısmının kaldırılıp indirilmesiyle de ayak dinlendirmesi ve dizlerin hareketsizlikten oluşacak olumsuz sonuçlarına fizik tedavi olarak cevap verebilmektedir. Hem konfor sağlayan hem de fiziksel olarak hastaya yardımcı olan Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarıları bu bağlamda hastalar için önemli etkenlerdendir. Genel anlamda Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarıları baş ve ayak kısımları hareketli olarak tasarlanmaktadır. Motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarılarının diğer en önemli özelliği ise motorları sayesinde hareket kabiliyetini kazanmasıdır. Kumanda yarımıyla hasta yatağı motorları kontrol edilerek hareketliliği sağlanır. Acbed medikal hasta Karyolası ve hasta yatakları ürünlerinin hepsinde, kablolu kumanda kullanılmaktadır. Kablolu kumandanın en büyük yararı, Acbed medical hasta karyolasını ve hasta yatağının hem bakıcı hem’ de hasta tarafından kullanılabilirliğini sağlamasıdır. 2 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarıları gibi piyasada çok ucuza karyola satışları’ da bulunmaktadır. Fakat kalite en dibe indirilmiş olup yatak haric fiyatlar sunulmaktadır. Arıza çıkarma oranları çok yüksek olup kaliteli kullanım zamanları kısıtlanmış olmaktadır. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.
İki motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları motor seçeneklerine göre ikiye ayrılmaktadır. Dual motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları piston veya dc motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları. Dual motorlu hasta yatağı modelleri 100 kg mı geçmeyen hastalara tavsiye edilen modeldir. Acbed medikal yatak yanında ki bakıcının’ da hasta karyolasının üzerinde olması ihtimaline karşın dual motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarılarını 100kg kadar ki tüm hastalara tavsiye eder. Piston motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarıalrı ise 100 kg üzerindeki hastalara tavsiye edilmektedir. Piston motorlar demek 2 ayrı motorun birbirinden bağımsız olarak hareket etmesi demektir. Acbed medikal hasta karyolası ve yatakları 6000 newton kaldırma kapasiteli motor seçeneği olan ithal motormarka motorları kullanmaktadır. Bunun haricinde düşük kaldırma kuvvetli veya testlerden geçmemiş motorları kesinlikle kullanmamaktadır. Genellikle 100 kg üzeri hastalar ve sağlık kuruluları için tasarlanmış motor seçenekli hasta yatağı modelleridir. Sağlık kuruluşları, diyaliz merkezi, huzurevi ve hastane gibi kuruluşlarda hastaların kiloları bilinmediği için direk piston motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları tavsiye edilir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

3 Motorlu Hasta Karyola Yatakları

3 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları 3 adet motor bulunmaktadır. 1. motor baş kısmının kaldırılıp indirilmesine, 2. motor ayak kısmının kaldırılıp indirilmesine ve 3. motorda Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları komple alçalıp yükselmesine olanak verir. Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları alçalıp yükselmesinin en büyük yararı bakımı yapılacak Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarında yatan hastanın eğilmeden bakımının yapılmasıdır. Genellikle hareketsiz hastalar için Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarılara tavsiye edilir. Eğilerek bakım yapılmak istenildiğinde Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının yanındaki bakıcının belli bir zaman sonra bel ağrısı çekmesi olağandır. Yükselen Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları eğilmeden bakım yapılacağı için bu bel ağrıları tamamen ortadan kaldırılmış olur. Acbed medikal hasta karyolası ve hasta yatakları üretimi tüm 3 motorlu diğer bir adıyla asansörlü yani yükseklik ayarlı Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları yatakları modellerinde, 3ü birden 6000 newtonluk piston motor kullanılmaktadır. Kumanda yardımıyla tüm hareketleri sağlanabilmektedir. Ayrıca Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları karyolasının daha çok yükselebilmesini ve dayanıklılığının artması için çapraz profil sistemiyle’ mi yoksa lama sistemiyle’ mi yapıldığının incelenmesidir. Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları çapraz profil sistemini tavsiye etmektedir. Asansörlü yani yükseklik ayarlı diye adlandırdığımız bu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları modeli Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarını kullanan hastanın pencere kenarından dışarıyı rahat bir şekilde izlemesinede olanak sağlar. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

4 Motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları

4 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarında 4 adet motor bulunmaktadır. 3 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları haricinde ayrıyeten trendelenburg ve anti trendelenburg özelliklerine sahiptir. Bu özellikler sayesinde Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları sadece baş kısmından yükselmesi, Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının koltukta oturur gibi pozisyon almasına olanak verir. Bu sayede Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarında yemek yerken, kitap okurken, televizyon seyrederken veya ziyaretçi kabul ederken daha rahat hareket eder. Tam tersi olan sadece ayak kısmını da yükseltmek ise Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarının ayaklarını en iyi şekilde dinlendirmesini veya tansiyonunun düşürmesine olanak verir. Acbed medikal hasta karyolası ve hasta yatakları tarafından üretilen 4 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları modeli Türkiye standartlarının çok üstünde kaliteye sahiptir. Hareket kabiliyeti de sınıfının en üst seviyelerindedir. Sınıfının 4 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları d,ğer modellerine göre en fazla alçalabilen ve en fazla yükselebilen özelliğe sahiptir. Trendelenburg ve anti trendelenburg özeilliklerinide en yüksek performansta veren tek karyola modelidir. 4 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları modeli bir hasta karyolasında olması gereken tüm fonksiyonlara sahiptir. Dört motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları karyolasının üzerinde 6000 newtonluk 4 adet ithal motor kullanılmaktadır. Üretici maliyetleri artsa’ da fiyatlarını uygun tutmayı prensip haline getirmiş olan acbed medikal yatak, 4 motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları yataklarını Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarılarının en yüksek performansta memnun kalacağı şekle getirirken harcadığı ar-ge zamanı 5 aydır. Yüksek ar-ge çalışmaları ve kalite testlerinden sonra satışa sunulan ürün 0 memnuniyetsizlikle karşılanmıştır. Acbed medical hasta karyolası ve hasta yataklarılarımız ve yakınları tarafından çok sevilen dört motorlu Acbed medical hasta karyolası ve hasta yatakları karyolası modelimiz kullanım aşamasında ve sonrasında aşırı ilgi toplamıştır. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Ahşap Hasta Karyola Yatakları

Ahşap hasta yataklarının en büyük avantajı, hastayı hastane odası psikolojisin den kurtarmaktadır. Ev ortamında tedavi süreçlerini geçirecek hastalar için ahşap hasta karyolası modelleri tercih edilmesinde yarar vardır. Hasta kendini hastane odasında değil ‘de ev ortamında hissetmesi hastanın tedavi sürecine psikolojik açıdan destek verecektir. Acbed medikal kendi üretimi olan farklı özelliklerde ahşap hasta karyolası modelleri sunmaktadır. 2 motorlu 3 motorlu ahşap hasta karyolası ve 4 motorlu ahşap hasta karyolası modellerinin en büyük özelliği, yan korkuluklarının ahşaptan olması ve indirildiğinde baza görüntüsünü almasıdır. Acbed yatak ahşap hasta karyolaları hasta karyolası görünümün dışında ev tipi yatak modelleri görüntüsüne de sahiptir. Ahşap hasta karyolası modellerinin ev düzeneklerinde kullanımı her ne kadar yaygın olsa’ da huzurevlerinde de yaygın şekilde kullanılmaktadır. Huzurevi yatağı diye adlandırılan ahşap hasta karyolası fiyatları kalitelerine ve motor seçeneklerine göre değişmektedir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Yatalak ve Felçli hasta Karyola Yatakları

Felçli hasta yatakları genellikle bakım ihtiyacı olan hastalar için tercih edilir. Bakım ihtiyacı olan hastalarda eğilmenin sıkıntı olacağından asansörlü hasta yatağı modelleri tavsiye edilmektedir. Felçli hasta yatağı diye söylediğimiz hasta karyolası modelleri en az 3 motorlu olmalıdır. Felçli hastalar mutlaka alçalıp yükselebilen asansörlü hasta yatağı modelleri kullanılmalıdır. Felç geçiren hastanın hareket kabiliyeti azaldığı için bakıcı yardımıyla pozisyonlandırma veya bakımı gerçekleştirilecektir. En önemli etken alçalıp yükselmesi gereken bir hasta yatağı alınmasında yarar vardır. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.