Tekerlekli Sandalye


Tekerlekli Sandalye (Malul ve Sakat Arabası)

Hastaların, gerek hastanede gerekse evde bakımını kolaylaştıran tekerlekli sandalye, teknolojisinin sürekli gelişmesiyle daha da üstün kullanım özelliklerine sahip şekilde karşımıza çıkmaktadır. Her ihtiyaca göre uygun bir modelin bulunduğu tekerlekli sandalye, hem hastaların yaşam kalitesini arttırmakta, hem de bakımını yapanların işini kolaylaştırmaktadır. Tekerlekli sandalye modelleri, ihtiyaçların artmasına bağlı olarak oldukça çeşitlidir. En çok tercih edilen modeller manuel tekerlekli katlanır sandalyeler ve elektrikli akülü tekerlekli sandalye modelleri olsa da, farklı ihtiyaçlar için değişik donanımlarda birçok tekerlekli sandalye modeli bulunmaktadır.

Manuel Katlanır Tekerlekli Sandalye

Kurulduğu günden beri, hizmet kalitesinden ödün vermeden, teknolojik gelişmelere ayak uyduran yenilikçi yapısıyla firmamız Acbed Medical, hastalık türü ve derecesi fark etmeksizin, iyileşme sürecine olumlu katkılar sağlayacak tekerlekli sandalyelerin, tüm talepleri karşılayacak şekilde satışa sunmaktadır. Manuel Tekerlekli sandalye başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesine sahip olan kategorilerimizden, Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Acbed Medical tekerlekli sandalyelerimiz, hastalarımızın dış mekan ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanımını sağlamaktadır. Hafif bir yapıya sahip olup, kolay taşınabilirdir. Ergonomik yapısı sayesinde katlanabilir. Yer kaplamaz. Acbed Medical olarak modellerimiz tamamen hasta konforu düşünülerek tasarlanmış bir üründür. Ekstra ergonomik yapıdaki özel minderi ile uzun süreli oturumlarda hastaya konfor sağlamaktadır. Hafif olması sayesinde refakatçıya da kolaylık sağlamaktadır. Bas çıkar tekerleri, çıkarılabilir ayaklıkları ve sırt kırma özelliğiyle de her bagaja rahatlıkla sığmaktadır. Arka tekerleklerinde bulunan reflektörler sayesinde karanlık ortamlarda da fark edilmeyi sağlar.Karyola.net adresimizden ürünleri inceleyebilirsiniz. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Çocuk İçin Pediatrik Tekerlekli Sandalye

Acbed Medical olarak alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imalatı yapılmış olan Acbed Medical alüminyum manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyum dan imal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur. Alüminyum ve uzun fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe koltuk, yatak, vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araçlarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Ortabedik Tekerlekli Sandalye

Acbed Medical olarak Ortabedik Tekerlekli Sandalyelerimiz, ileri derecede hareket kısıtlığı olan kullanıcılar ortabedik kırılmalar ve tansiyon sorunu yaşayan kullanıcıların gerektiğinde yatar pozisyona veya ayak kısımlarını hareket ettirerek konforlu manuel Ortabedik Tekerlekli sandalye modelidir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalye

Acbed Medical Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir ve sırt kırma özelliği sayesinde daha az yer kaplama özelliği ile kullanıcının taşırken ve saklarken rahat etmesini sağlar. Kolçakları geriye kaldırılabilir ve yükseltilebilir. Bu sayede kullanıcının her iki taraftan da yan transferleri mümkün olabilmektedir. Arkada geriye düşmeyi engelleyeci anti – tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı ve güçlü teknolojik motorlara sahiptir. 33 amper jel aküsü ve 680 W motor gücü daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir. Mavi-Siyah el boyama ile şık tasarıma sahiptir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.