Havalı Hasta Yatağı


ACBED MEDİCAL HAVALI HASTA YATAĞI

Havalı Yatak; Ayarlanmış zaman periyodlarında hastanın vücudunun temas noktalarını değiştiriren ve yara oluşumunu engelleyen yatak modellerine havalı yatak denir. Ağırlık merkezi değişen vücutta kan dolaşımı işlevinin devam etmesini sağlar. Kan hücreleri sabit kalmadığı için ölümleri gerçekleşmez ve yara oluşumu engellenmiş olur. Havalı yataklar vücutta yara oluşumunu engellediği gibi,kuru kepeklenmeyide önler. Havalı yatakların hücre yüksekliği ne kadar fazla olursa kan dolaşımı bir o kadar rahatlatılmış olur.

Boru tipi ;Acbed Medical Boru tipi havalı yatak tavsiye eder. Acbed Medical Havalı yataklar kan dolaşımını hızlandırdığı için hastaya çökecek olan halsizlik durumunuda engellemiş ve iç organların daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olmuş olur. Genel olarak Havalı yataklar, yatan hastalarımızın deri altı ve deri üstü sağlıklarını korumak amacı ile üretilmiş yatak gruplarıdır. Hastanın vücudunun hava almasını sağlar. Kan dolaşımını hızlandırır. Ağırlık merkezlerini değiştirir. Hastanıziçin havalı yatak seçimini aşağıda bulunan ürünlerden inceleyebilir, hastanıza uygun havalı yatağı belirlemek için Acbed Medical telefonlarından müşteri danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Baklava Tipi; Ayarlanmış zaman periyodlarında hastanın vücudunun temas noktalarını değiştirirek ve yara oluşumunu geciktiren yatak modellerine havalı yatak denir. Ağırlık merkezi değişen vücutta kan dolaşımı işlevinin devam etmesini sağlar. Kan hücreleri sabit kalmadığı için ölümleri gerçekleşmez ve yara oluşumu engellenmiş olur. Havalı yataklar vücutta yara oluşumunu engellediği gibi,kuru kepeklenmeyide önler. Havalı yatakların hücre yüksekliği ne kadar fazla olursa kan dolaşımı bir o kadar rahatlatılmış olur.Baklava tipi havalı yataklar yarı kısmı kendini haraket ettirilebilen sürekli hasta karyolası kulanması gereken hastalar için kullanılır ve ekonomik bir modeldir. Tüm ihtiyaç sahipleri kendine uygun olan ürünü seçip güvenli şekilde Karyola.net adresimizden satın alabilirsiniz.

Bası Yarası Hasta Yatağı Hasta yatağı. Acbed medical olarak BedAiD® Bası/Yatak Yarası Önleme Yatağını Tavsiye ediyoruz. Yatağa bağımlı hastaların tüm sorunlarına aynı anda çözüm sunan dünyadaki ilk ve tek sistemdir. Yüksek teknolojisi ve özel tasarımı ile basıyı minimuma indirip, güçlü havalandırma kanalları ve değiştirilebilir çok noktalı masaj sistemiyle yara olasılığını ortadan kaldırır. Havalı yatak değil, havalandırmalı yataktır. Şiddeti ayarlanabilir masaj seçeneği ile akciğerlerde yatmaktan kaynaklanan risklere karşı koruma sağlar. Yatağa bağımlı yaşayanlara ihtiyaç duydukları konforu yaratırken programlanabilir fonksiyonel kumandasıyla kişiye kendi ihtiyacına özel çözüm bulma olanağı sağlar. ALS, Alzheimer, Demans, Felç, Yaşlılık v.b. nedenlerle sürekli yatan hastaların yatış ve tedavi süreçlerinde koruma ve konfor sağlar.